کلینیک دکتر سرابی
کلینیک دکتر علی سرابی واقع در ساختمان بهراد

دکتر سید علی سرابی

دارای 20 سال تجربه در زمینه عمل زیبایی بینی و صورت

بیش از 10000 عمل بینی موفق

دکتر سرابی با داشتن مهارتی که در انجام اعمال جراحی رینوپلاستی دارد بیماران از تمام نقاط کشور و خارج مانند کشورهای همجوار و اروپایی دارد .

بسته به محل زندگی  بیماران راه دسترسی متفاوت است ، برای بیمارانی  که در شهر مشهد ساکن هستند میتوانند با   گرفتن  نوبت از دستیار دکتر در روزهای مقرر مراجعه  نمایند. بیماران شهرهای دورتر مانند  تهران  میتوانند ، با شماره ذیل تماس گرفته وهماهنگ  نمایند .  بیماران خارج کشور نیز میتوانند  با مراجعه به سایت وفرستادن  ایمیل ویاتماس تلفتی با دستیار دکتر هماهنگ نمایند .

مشهد دارای فرودگاه  بین المللی متصل به شهر بوده و فاصله آن تا مطب دکتر سرابی 40 دقیقه  میباشد ودارای پروازهای مستقیم به اکثر کشورهای همجوار وکشورهای اروپایی  وپرواز غیر مستقیم به تمام نقاط دنیا دارد واکثر خطوط هوایی مهم دنیا در آن دفتر وپرواز دارند .

مطب دکتر سرابی در مرکز شهر مشهد قرار دارد و به هتل های خوب شهر نزدیک میباشد بیماران مختلف پس از رسیدن به شهر مشهد میتوانند بلا فاصله از طریق تماس با دستیار دکتر برای ویزیت در اولین فرصت ممکن اقدام نمایند وهرگونه پرسشی را از دستیار ایشان بپرسند وبه افراد دیگر اعم از راننده تاکسی ودیگران اعتماد ننمایند .چون متاسفانه در بسیاری از موارد به علت منافع غیر مشروع، بیماران به کانالهایی دیگری هدایت میشوند وباعث گرفتاریها و صدمات بسیاری برای بیماران میشوند .

آدرس :

  • مشهد – بلوار احمد آباد – خیابان ملاصدرا – ملاصدرا 3 – طلاقانی 4 – ساختمان بهراد
  • منشی اینترنتی دکتر سرابی 00989158007188
  • روز های ویزیت : روز های زوج از 17 تا 21
  • ایمیل : info@dralisarabi.com

نکات :

  • نزدیکترین مترو به مطب ، ایستگاه طالقانی است و حدود 3 دقیقه پیاده روی دارد.
  • جای پارک معمولا نیست و استفاده از ماشین شخصی توصیه نمیشود.

حتما قبل از تشریف فرمایی وقت تهیه کنید

اسکرول به بالا