عمل لیفت لب

جراحی زیبایی لب را میتوان هم برای درمان تغییرات مرتبط با سن و هم رفع چروک دور لب، ناهنجاریهای مادرزادی مورد استفاده قرار داد. با افزایش سن، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست میدهد، در حالی که تون و کشش عضلات نیز از بین رفته و بافت‌های چربی موجود در صورت حجم خود را از دست می‌دهند. این تغییرات طبیعی به این معنا هستند که خطوط و چین و چروک‌ها به تدریج واضح می‌شوند، که می‌توانند در اطراف دهان و لب‌ها بسیار قابل توجه باشند.

این وضعیت می‌تواند منجر به ناراحتی شما از وضعیت ظاهری خود شود. برخی اشخاص از شکل طبیعی لب‌های خود ناراضی هستند، ممکن است احساس کنند لب‌هایشان خیلی نازک یا نامتقارن بوده و یا کمان لب بالا بطور مناسب شکل نگرفته است. درد، تورم و کبودی پس از جراحی لب قابل انتظار است، اما معمولاً کوتاه مدت بوده و شدید نیستند. ممکن است شما احساس تورم، تنش و درد را تجربه کنید

بخیه‌های پس از جراحی، پانسمان و دوره‌های بهبودی بسته به نوع روش و شرایط بیمار متغیر خواهد بود. تا یک هفته بعد از عمل هر نوع بخیه و پانسمان برداشته می‌شود. تا آن زمان شما باید آرامش و استراحت کافی داشته باشید. بیشتر بیماران بعد از سه هفته فعالیت‌های معمول و ورزش را از سر می‌گیرند. جای زخم‌ها بعد از جراحی لب معمولاً نامحسوس بوده و یا می‌توان به راحتی با آرایش آنها را پنهان نمود. هرچند در صورت ایجاد برش‌های خارجی توصیه می‌شود که تا شش ماه از آفتاب گرفتن پرهیز شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا