تماس با دکتر سرابی

دکتر سرابی دارای 15 سال تجربه در زمینه عمل زیبایی بینی و صورت و هزاران عمل بینی موفق

دکتر سرابی با داشتن مهارتی که در انجام اعمال جراحی رینو پلاستی دارد بیماران از تمام نقاط کشور و خارج مانند کشورهای همجوار و اروپایی دارد .

بسته به محل زندگی  بیماران راه دسترسی متفاوت است

برای بیمارانی  که در شهر مشهد ساکن هستند میتوانند با   گرفتن  نوبت از منشی مطب در روزهای مقرر مراجعه  نمایند. بیماران شهرهای دورتر مانند  تهران  میتوانند ، با شماره همراه جراح تماس گرفته وهماهنگ  نمایند .  بیماران خارج کشور نیز میتوانند  با مراجعه به سایت وفرستادن  ایمیل ویاتماس تلفتی با جراح یا مطب   هماهنگ نمایند

مشهد دارای فرودگاه  بین المللی متصل به شهر بوده و فاصله آن تا مطب دکتر سرابی 40 دقیقه  میباشد ودارای پروازهای مستقیم به اکثر کشورهای همجوار وکشورهای اروپایی  وپرواز غیر مستقیم به تمام نقاط دنیا دارد واکثر خطوط هوایی مهم دنیا در آن دفتر وپرواز دارند .

مطب دکتر سرابی در مرکز شهر مشهد قرار دارد و به هتل های خوب شهر نزدیک میباشد بیماران مختلف پس از رسیدن به شهر مشهد میتوانند بلا فاصله از طریق تماس با دکتر سرابی برای ویزیت در اولین فرصت ممکن اقدام نمایند وهرگونه پرسشی را از پزشک یا منشی ایشان بپرسند وبه افراد دیگر اعم از راننده تاکسی ودیگران اعتماد ننمایند چون متاسفانه در بسیاری از موارد به علت منافع غیر مشروع، بیماران به کانالهایی دیگری هدایت میشوند وباعث گرفتاریها وصدمات بسیاری برای بیماران میشوند .

آدرس :

مشهد – بلوار احمد آباد – پرستار 1 – ساختمان نگین ط2

مشاوه 09158007188