Burun ameliyatından sonra nefes alma daha mı kötü?

Ameliyat Sonrası Nefes (Rinoplasti)

Birçok hasta ya da ebeveynleri ve yakınları burun ameliyatından sonra nefes almamızın kötüleşip kötüleşmeyeceği sorusunu soruyorlar.

Şüphesiz onlar, ameliyattan sonra sesli harf ya da sorun yaşayan arkadaşlar veya insanlar görmüşler.

Cevap, burun estetiği olduğuna inanılanın aksine, anormal burun ve burun delikleri üzerinde küçülmek anlamına gelmez, ancak burun estetiği burun görünümüne ek olarak burun görünümünü, solunum fonksiyonu ve burun kokusu gibi bir şekilde burun rekonstrüksiyonu için pratiktir Geliştirir.

Yapılan burunların çoğunda septal sapma ve büyük bir iç ve dış kırık, ya da bir post şeklinde, ve biz pratikte bunları değiştireceğiz, burun başı ve burun orta bölgesinde dar operasyondan sonra görülen ise Biz nefes sonra daha iyi olmasını bekliyoruz bu yüzden solunum geliştirmek için tüm bu iyileştirir veya yardımcıları.

Bazı durumlarda, olmayan bilimsel Rinoplasti Yasası Nefes sonra kötü almak mümkündür:

Mkhllat boyutundan daha fazla çıkarılması ve solunum kıkırdağının boyutunun çıkarılması ve zayıflaması, özellikle uykuya ve iç veya dış burun deliklerine neden olan üst veya alt lateral kıkırdak veya aşırı veya orantısız burun bıçaklarının çıkarılması veya kemikler de dahil olmak üzere tüm burun üzerinde daralma Burun ve… Nefes almanın sıkı bir yol olduğunu.

Yukarıda bahsedilen konular aslında bazen ortaya çıkabilir ve atlah olabilir akademik olmayan çalışma vardır.

Diğer durum aktivasyon veya alerji kötüleşmesi, aslında fonksiyonel tıkanıklık bir tür yerine yapısal.

Alerji veya alerji bir alan ile bazı kişilerde, bu ortaya çıkabilir ve daha zor nefes yapmak.

Tabii ki, biz alerji ve burun sapmaları ve büyük bir konka var çoğu insan sonrası eylem ve burun sapması ve burun konkası ve burun konkasının konbinatdüzeltme ile aynı anda daha iyi olduğunu bekliyoruz, ama bazen alerjileri daha kötü olabilir.

Bilimsel bir post act sonunda sadece hastanın daha kötü olmasını beklemeyin, ama burun genel boyutu daha küçük olmasına rağmen, ama diğer taraftan, burun ucunda artış ve burun solunum bölümlerini güçlendirerek iç obstrüktif burun sorunları ile daha iyi nefes bekliyoruz.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا