Behrad Salamat Tur & Seyahat şirketi Salamat Toos Asayesh

       Behrad Salamat Toos Co:

55362 sayılı Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kültür Mirası ve Turizm Teşkilatı, Tıp Konseyi ve Dışişleri Bakanlığı'nın tıbbi ve turizm alanlarında lisanslı sağlık turizmi tescil numarası, tıp turizmi alanında öncü olmaktan gurur duymaktadır ve uluslararası operandi ile Uzman ve danışmanlarının bilimsel gücünden yararlanmak ve bu sistemin devamı için kalite yönetim sisteminde ülke ve dünya standartlarında mevcut kapasiteleri kullanmak, Eghtedari ile aşağıdaki faaliyetlerde niteliklidir:

  • Ziyaret yoluyla seyahat etmeden önce yerli ve yabancı hastalar için özel ve terapötik konsültasyonlar sağlamak, sosyal ve internet ağları üzerinden telefon görüşmeleri yapmak.
  • Tüm sağlık hizmetlerinin tanıtımı ve tanıtımı, genel cerrahi, uzmanlık ve güzellik, saç ekimi, diş hekimliği, vb. Ülkenin en iyi tedavi merkezlerinde ve Meşhed şehrinde, Babahmost uzmanı ve en uygun fiyat.
  • Otelde yerli ve yabancı hastalar için hemşirelik işleri yapmak ve İran'da kaldıkları süre içinde ve ülkelerine döndükten sonra yabancı hastaların cerrahi ve tedavi tedbirlerini almadan önce tedavi süreçlerini takip etmek.
  • Kültürel Miras Ofisi' nin faaliyet izni ile, El Sanatları ve Turizm İran ve dünya çapında otel rezervasyonları alanında ve dahil olmak üzere tam seyahat hizmetleri ile iç ve dış turlar tutarak: Vize, otel, uçuş, Tur, rehber ve havaalanı transferi.
  • Iran Air, Iran Air, Sky, Mahan, Zagros, ATA, Qeshm Air, Hazar, Turesh, Air Arabia, Diagonal, Cezayir, Irak, Kuveyt Air, Fly Dubai, الاماراتاتیه ve…
  • Raja, Büyükelçi, Joopar ve uluslararası trenler için bilet verilmesi.
  • Hacıların kaydı ve hac konvoylarının kutsal mabetlere hac ve hac organizasyonuna gönderilmesi, hacı, hac ve keyfi
  • Tedavi vizesi ve… Ayrıca Dışişleri Bakanlığı'ndan giriş kodunu da edinin
  • VIP ve şehirlerarası otobüsler için ulaşım, yolcu terminalleri ve otobüs biletleri için bilet verilmesi.
  • Uluslararası sergi ve konferansların yöneticisi, tasarımcısı ve programı ile sergi organizatörü, bilimsel ve uzman yerli ve yabancı.

Şirket, söz konusu hizmetlerin tanımı ile ilgili tüm yasal ve gerçek saygın kişilerle ikili işbirliği için bir sözleşme ve MOU imzalanmıştır.

Genel Müdür: Hüseyin Daris Salman Nezhad

Adres: İran-Meşhed-Ahmedabad-Mollasadra 3-Taleghani Corner 4-Behrad Binası

E-posta: Behrad.Toos@Gmail.com

Şirket yönetimi: 00989150882952, 09158007188

İnternet sitesi: www.behrad-clinic.ir

اسکرول به بالا