Burun estetiği nasıl dır?

Burun estetiği nasıl dır?

Burun fonksiyonu tercihen genel anestezi ile yapılır, ancak sedatif ilaçlar ile birlikte sadece lokal anestezi veya lokal anestezi ile yapılır. Özellikle küçük ve ayakta nisinoplastide.

Ayrıca, siliyer kozmetik cerrahi tercihen topikal anestezi ile ve hastanın arzusu bir yatıştırıcı ile eşlik eder. Burun ameliyatı genellikle 1-3 saat sürer, ama Belfaro yaklaşık bir ila bir buçuk saat sürer.

Burun genellikle iki açık ve kapalı şekilde yapılır. Her iki yöntemde de tam deneyime sahibim, ama tercihen açık bir şekilde, çünkü cerrahın ustalığı ve sonuç daha iyi olduğuna inanıyorum, ikisi arasındaki fark burnun ortasındaki Kolo molla direğinin kesiti ile ilgilidir ve burun bıçaklarının çıkarılması veya tespit edilmesi aynı şekilde yapılması gerekmez.

Cerrahide, Binbaşı plasti kıkırdak ve kemik ve özellikle yapı, yaygın algı aksine yapılır, cerrahi konu örten burun deri üzerinde yapılmaz, kalın deri ile burun üzerinde çalışma, hastaların türlerinin karmaşık orta bir sonuç olmalıdır mükemmel olmak çok iyi Bekleyin, kalın deri altında bulunan burun Kıkırdak güzel heykeli engelleyen kalın bir kumaş olduğu için.

Rinoplastinin prosedürleri ve komplikasyonları

Temel olarak, burun cerrahisi, hangi doğru yapılır, önemli bir komplikasyon yok ama büyük komplikasyon alerjik olan kişilerde alerji alevlenme, ya aktif ya da gizli, ama her birkaç bin durumda oluşabilir çok nadir bir durum olabilir koku parçası veya tüm anlamda kaybı.

Burun kesileri ve bunların onarımı son derece doğru ve uygun teknik ile yapılır birbirine daha az hastalık burun yara iyileşme hattı nedeniyle, belirli teknik ilkeler yerine getirilirse burun bıçakları kaldırmak için yapılan yan kesikler bile, dikişler görülmeyecek ve kesme hattı da Çin cilt içinde olacaktır. Bu görülemez.

Üst göz kapağı ve alt göz kapağı nın kırışıklıklarında cilt ve dikişlerin kesilmesi ve hasat edilmesinde, cilt çizgileri ile eşgüdümlü ve sadece üst göz kapağı hareketi olan olgularda görülemez, dermal deri de dikiş hattı ile çıkarılır, yanı sıra doğal cilt yongaları biri.

Ameliyatta, yüz derisi kafa derisi nin içinden kesilir ve kulağın ön ortasında, lale kulağının arkasında görünmez.

Burun çevresinde ilk şişlik ve morluklar ve bazen hafta içinde iki hafta içinde olur gözün beyazlığı, tabii ki, yeni anestezi teknikleri ve birçok durumda hastanın kan pıhtılaşmasında iyi olan hafif bir cerrahi işlem ile iyileşmiştir. Ancak, doku şişmesinin iyileştirilmesi nedeniyle üç ila altı ay, ancak burnun son oluşumu bir yıldan daha da devam edecektir.

16 yıl sonra kadınlarda burun estetiği için en iyi yaş 18 yıl sonradır.

Veps bir hafta sonra, hasta normal iş ve iş faaliyetleri yapabilirsiniz.

24 saat sonra hasta kişisel aktivitelerini yürüterek yürüyebilir. Ancak ameliyattan en az bir ay sonra kalp seviyesinden daha düşük ağır labirentten kaçınılmalıdır.

Rinoplasti güvenli midir

Hastaların ve ziyaretçilerin çoğunluğu nedeniyle, gençler ve orta yaş anestezi riski ve düşük cerrahi VAGR cerrahisi hastanın genel sağlığı profesyonel eğitimli bir teknisyen tarafından yapılır, burun estetiği yanılsamagüvenli olacaktır.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا