Dr. Ali Sarabi-Meşhed'deki en iyi burun estetiği cerrahı hakkında

 

Burun cerrahı Dr. Seyid Ali Sarabi hakkında:

Dr. Seyid Ali Sarabi, 1346 yılında Meşhed'de cerrah ve kulak, burun ve baş cerrah (burun cerrahı), Meşhed Tıp Bilimleri Üniversitesi'nde Pratisyen Hekim kursundan mezun oldu.

Kulak burun kanamasıgiriş sınavında üç yıl sağlık hizmeti yaptıktan sonra bu alana ilk giren kişi olarak ve Dr. Mir Salehi ve Dr. Poursadegh gibi önemli profesörlerin bakış açısıyla 1378 yılında özel kulak ve burun kurulundan mezun oldular.

Ameliyat türleri:

Rekonstrüktif cerrahiye özel önem verilmiş, önemli sayıda cerrahi kusur ve cerrahi olmuştur ve burun estetiği cerrahisi nin uluslararası kongrelerine katılarak bu alandaki yeni çalışmalarını bir araya getirmiştir.

Son yıllarda ameliyat tekniklerinde pek çok gelişme olmuştur ve bu gelişmelerle kendilerini senkronize etmeye çalışmışlar ve 20 yıldan uzun bir süre önce 7000'den fazla başarılı burun estetiği ameliyatı yapmışlar, örneğin rinoplasti cerrahisi ve travmatik defektlerin onarımı ve Anne, facelift, autoplasty ve اورییولو plasty, çene açısı, ve ayrıca yüz gençleştirme alanında, dolgu enjeksiyonu da dahil olmak üzere, kırışıklıkları ortadan kaldırmak için yağ, kaş çatma hattı ve gülümseme Hattı aktiftir.

Ancak, Facebook asansör gibi diğer rekonstrüktif cerrahi eylemler – şeker dudak restorasyon ve yarık damak habersiz değildir ve kulak cerrahisi ve çene kırıkları birçok deneyime sahip.

Kongre:

Aynı zamanda Enstitü Rinoloji Araştırma ve Bilimsel Derneği'nin bir üyesidir ve çoğu uluslararası kongrede Dr. Danielle – Dr. Adamson, Dr. Ghane gibi büyük profesörlerin varlığına katıldılar ve deneyimlerinden yararlanıldılar.

Dr. Sarabi'nin hayatının en büyük arzusu, hastalar ve aileleri için burun hastalıklarının tedavisi ile konfor ve gülümseme getirebilir.

 

 

Sertifika Galerisiاسکرول به بالا