عمل بینی با نخ رویا یا واقعیت ؟

اکثرا مریض ها این جمله رو میپرسند : آقای دکتر میشه صورت و بینی مون رو با نخ لیفت کنیم ؟
من در پاسخ آنها میگویم اگر قرار بود با یک نخ کشی انسان جوان شود پس این همه جراحی که سال ها درس میخوانند و تجربه به دست میاورند نمی آمدند یک بیمار رو چندین ساعت عمل کنند .
این روش جدید (عمل با نخ) معمولا خیلی برای مردم جذابه برای اینکه جراحی نمیشه ، بیهوشی نمیگیره ، حداقل صدمه رو متحمل میشه و هزینش هم کمتره خب این مثلما برای همه وسوسه انگیز است.
شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی که یک زمانی این تجربه شکست خورده رو حدود 30 سال پیش انجام دادن و نتیجه ای نداشته که موادشون در انبار ها مونده دوباره به این فکر می افتند که با تولید جدیدشون بتونن این مواد رو وارد بازار کنند و به پول های سرشاری دست پیدا کنند ولی خب بعد از گذشت چند ماه یا چند سال به این پی میبرن که این کار نتیجه ای نداره یا حداقل نتیجه رو داره ، اونها سودشون رو از مردم ساده لوح میگیرند مثل افزایش قد با داروی فلان یا … .
همه اینها دروغ محضه و باید همه مردم بدانند که اگر در موردی میخواهند اطلاعاتی کسب کنند باید به مقالات علمی در این مورد مراجعه کنند از جمله منابع پزشکی آمریکا و یا از اساتید فن بپرسند و به حرف آنها اعتماد کنند.
بدانند که لیفت با نخ جز عوارض هیچ نتیجه ای نداره و به این معنی که به علت فیبرومی که در مسیر نخ ایجاد میشه در آینده اگر فرد بخواهد اقدام جراحی انجام دهد آن جراحی بسیار پر عارضه و پرخطر خواهد بود مانند لیفت صورت با نخ که نه تنها فایده ای نداره بلکه در همان مسیر نخ ها فیبروم ایجاد میشود و جداشدن پوست از لایه زیرین رو بسیار سخت میکنه و احتمال اینکه فرد بخواهد در آینده عملی انجام دهد برای لیفت صورت خود این کار باعث صدمه به اعصاب و ارگان های حیاتی صورت میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا