انواع ژل :

ژل­ها دارای سه درجه کیفیت هستند و هم ژل­هایی هستند که فقط برای حجم دادن نواحی عمقی استفاده می‌شوند مثل گونه، چانه، زاویه فک که اینها ژل­های خیلی با مولکول­های سنگین و ارزان‌تر هستند و حجم زیادی از آن در صورت تزریق می­شود. ژل­هایی هم هستند با درجه غلظت متوسط که در نواحی چین نازولیبیال، خط خنده می­توان استفاده کرد. و حتی ژل لب. و درجه سوم ژل­هایی هستند که در لب و زیر چشم استفاده می­شوند. البته ژل زیرچشم از این هم رقیق­تر است یعنی ژل­هایی باید استفاده شود که رقت پایین دارند. البته برای زیرچشم اگر ژل خیلی رقیق استفاده شود زود جذب می­شود و اگر ژل غلیظ استفاده شود ممکن است گره گره شود. در مجموع من (دکتر سرابی) چربی را به ژل زیرپوست ترجیح می­دهم.

✅ مهمترین کاربرد تزریق ژل در پوست، پرکردن چین ها و چاله های عمیق در پوست است مثلاً خط خنده، خط غم یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم و همچنین تزریق ژل برای گونه گذاری خصوصاً خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند و یا اینکه صورت نسبت به بدن لاغرتر است. فیلرها همچنین برای ضخیم و حجیم کردن لب ها و بهتر کردن ظاهر زخم های فرو رفته نیز بکار می روند. از دیگر کاربردهای تزریق ژل که این روزها بسیار کاربرد دارد می توان به مواردی چون تزریق ژل به پیشانی، لب، زیر چشم، باسن، سینه، بینی، چانه، اطراف چشم، زانو، پشت پلک، پشت دست ها، زاویه سازی فک و … می باشد

✅ نتایج تزریق ژل ها بلافاصله ظاهر می گردد. بلافاصله بعد از تزریق ممکن است با موارد زیر روبرو شوید:

1-مختصری التهاب یا کبودی وجود داشته باشد.

2-قرمزی و بی حسی موقت ایجاد شود.

3-احساس کنید بیش از حد نیاز تزریق شده است.

البته جای نگرانی نیست زیرا کلیه مسائل فوق طی چند ساعت تا چند روز از بین خواهد رفت.

تزریق ژل گونه

معمولا تزریق فیلریا ژل به گونه‌ها به عنوان یک روش با حداقل تهاجم در مطب انجام می‌شود و به بیماران اجازه می‌دهد تا فرم زیبا و “سیب” مانند چهره خود را بهبود بخشند. جراح، مواد رادیس، ژوودرم و یا ترکیبی از این دو را به منظور ایجاد فرم طبیعی و منحصر به فرد گونه‌ها و مطابق با خواسته‌های هر بیمار، تزریق می‌کند.

مدت زمان بهبودی

پس از عمل، بیشتر بیماران برای بازیابی و بازگشت به کار و تعهدات دیگر خود، به حدود یک هفته زمان نیاز دارند. در طول این زمان، با تقبل هزینه تزریق ژل انتظار می‌رود گونه‌های شما دچار درد، تورم و کبودی گردد. کبودی ممکن است به سمت خارج و یا به سمت بالا گسترش یافته و ظاهری کبودمانند به چشم‌ها بدهد. تا زمان التیام گونه‌ها، ممکن است جویدن، لبخند زدن و یا خمیازه کشیدن برای شما ناراحت کننده باشد. در چند روز اول بعد از عمل، بالا نگه داشتن سر و گردن خود در همه اوقات برای جلوگیری از حرکت ژل از محل خود، بسیار مهم است

تزریق ژل صورت

جراح با تزریق ژل زیر سطح صورت لب‌ها را قلوه‌ای و برجسته، خطوط و چین و چروک را محو و صورت را گرد و چاق می‌کند. متخصصین زیبایی از دو نوع ژل موقتی و نیمه ماندگار برای از بین بردن چروک، خط اخم، خط خنده، خطوط عمودی کنار لب، خط اندوه، فرورفتگی گونه‌ها و زیر چشم، افتادگی لب و جای زخم و جوش استفاده می‌کند.

گالری عکس تزریق ژل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا