Iplik, rüya ya da gerçeklik ile burun ameliyatı?

Çoğu hasta sorar:

Doktor, kaldırabilir miyiz? Bir iplik ile yüz ve burun?

Onlara karşılık olarak, eğer bir insan bir çizik ile genç olabilir, o zaman tüm cerrahlar yıllar boyunca eğitim almış ve deneyim kazanan birkaç saat boyunca ameliyat için hastalar üzerinde çalışmasına izin verilmedi.

Bu yeni yordam (iplik cerrahisi) genellikle çok insanlar için çekici, çünkü o olmayacak işletilen ve anestezi ve en az zarar ve maliyeti daha az herkes için. Böylece, bu durumda herkes için çok ilginç.

Ilaç şirketler ve tıbbi ekipman bir kez yaklaşık 30 bu başarısız deneyimi vardı yıl önce ve depolarında hiçbir sonuç vardı yine getirmeyi düşünüyoruz pazara yeni ürünler ve para kazanmak. Birkaç ay ya da bir sonra birkaç yıl, onlar işe yaramazsa ya da en az sonuç olduğunu bulundu, onlar olsun bir ilaç ya da böylece artan yüksekliği gibi saf insanların yararı -ını.

Bunların hepsi yalan. ve herkes bilmeli ki eğer bir şey bilmek istiyorlarsa, gitmeleri gerekir. abd tıbbi kaynakları da dahil olmak üzere bu konuda bilimsel makaleler, ya da profesörler sormak ve onlara güvenin.
İplik kaldırmanın yan etki dışında bir sonucu olmadığını bilmelidirler. Anlamı. eğer ameliyat olmak isterse, çok yüksek riskli bir ameliyat olacak. gelecekte iplik yolunda fibromi için. Örneğin, bir yüz asansör iplik sadece uygun değildir ama aynı zamanda aynı yol boyunca fibromi neden olur, altta yatan tabakadan cildi ayırmayı zorlaştırır ve gelecekte bir şey yapmak isteyebileceği olasılığı da zarar yüz sinirleri ve hayati organlar.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا