Rinoplasti de Alerji

Rinoplasti de Alerji

İnsanlar şiddetli alerjilere atıfta bulunup doktor olup olmamamı ister yapmamamı ister istemezler.

Temel olarak, tıbbi metinlere göre, önemli bir burun sapması ve büyük bir konka olan çoğu insan, alerji ile birlikte, ameliyattan sonra daha iyi almak için bekliyoruz, ve toplam nefes cerrahi öncesi daha iyi olacak, ama bunların küçük bir yüzdesi ameliyat sonrası alerji kötüleşebilir, ve alerjiler İşlem yoğunlaştıktan sonra.

Alerji vakalarınızın küçük bir yüzdesinin kötüleşip nefes alma veya daha zor ya da en azından eskisinden daha iyi hale gelme riskini size hatırlatıyoruz ve prosedürden önce ilaçla alerjiyi kontrol etmeye çalışacağız.

Şiddetli sinüzit ilerlemiş kişiler ameliyattan önce sinüzitlerini iyileştirmeye çalışırlar, sonra rinoplasti eylemi yaparlar ve nadiren endoskopik işlemlerle aynı anda sinüs çalışması gereken kişilerdir.

Bazen bu iki fonksiyon, Sinan'ın performansını artırmak ve SINOVNV'nin tahliyesi için sinüs endoskopisi ile birlikte aynı şeyi yapabilir ve aynı zamanda yapılır, ancak bazen sinüzit eyleminin iyileştirilmesi ve daha sonra rinoplasti yapılması önerilir. Sağ -lar.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا