Anatomi veya burun yapısı 

Koku alma bir solunum üyesi olarak burun aslında tek bir ışın iki üyesi oluşur, orta hatta ayrılmış ve bir üye oluşturulan ve oldukça pürüzsüz bir orta bıçak ile ayrılır ve yüzün ortasında yer almaktadır.

Bu aynı sorundur: hem üyelere bağlı kalmak hem de bunun ortasında, üyenin asimetri ve kusurlarının eksikliğine yol açar. 


-Buna ek olarak, biz görünüşte görmek ve esas olarak yumuşak ve kıkırdak dokulardan oluşan burun iki kanal ve hava ve giriş ve çıkış hava nın ısıtılması, saflaştırma ve nemlendirme rolü vardır konkalar, bir dizi vardır. Her burun boşluğu üç konka vardı
r, hangi inferior turbinate, orta, önemli bir rol Hava nın arıtılmasından, ısıtılmasından ve nemlendirilmesinden sorumludur ve burnun yüksek atmosferi koku almada önemli bir role sahiptir. 
İnsan kafatasının iskeletine bakacak olursak, ortanın çoğunun doğrudan bir burun septumu olmadığını görür. Çoğu durumda, iki boşluk oldukça orta hatta ve açıkça her iki tarafta asimetri görmek tüm kafataslarında olm
ayan bir armut şeklinde kavite oluşturur. Yüzünün iki yarısı, hem burnu hem de çenesi gibi, tamamen orta çizgidedir, ancak popülerleşme nedeniyle bu asimetri bizi gizli ve doğal hale gelmiştir ve bu nedenle bize alet ve tasarımla gösterilmedikçe bu asimetriyi fark etmeyiz.

Bu bağlamda, sanatın matematiksel bir ilkesi göz önünde bulundurulmalıdır:

Çünkü zihin, yapılanları karşılaştırır ve uyar, her zaman 10 derece sapma derecesine sahip bir varilden 5 derece eğimli dar bir sütun görülür ve adamın ikinci gözü taşın bileşenlerini karşılaştırır, böylece gey ve nispeten büyük bir tarafı düşen geniş burunlar. Hasta ve adamları sorunu fark etmek daha az olasıdır, ancak burun burun delikleri görülür ve burun daha dar olur burun yükselttikten sonra.

Hastanın kendi ve hastanın tüm insanlar bile küçük bir sapma fark edeceksiniz, bu nedenle, ameliyat tan önce, bu fark edilmelidir, ve genellikle bu ameliyat öncesi mandibula ters sapma ile ilişkili hücreler, ve birçok durumda% 100 düzeltilemez hastaya hatırlatmak. 


Burundan göze gelen üç kısımdır: 

1. Cilt.

2. İskelet: Kemiğin üst yarısında ve kıkırdağın alt yarısında olan ve derinin altında yumuşak doku ol
an. Burnun iç astarı, derinin bu iç zarının burun giriş alanında oluşur. 

Burun nefes alma yolu birincil kısmında deri ve mukozanın arka kısmında oluşur ve bir şişme devlet var kemikler ve kıkırdaklar tarafından açık tutulur.

Ancak, burun deliği çok küçükse ve burun mukozası veya burun kıkırdakları çıkarılır veya zayıfsa ve burun kemiği çok darsa, hastanın nefes alışı zor olur ve bu tür burun lar yumruka bakmak için oldukça dardır.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا