Yağ enjeksiyonu için

Güzelleştirme ve gençleştirme yöntemlerinden biri yağ enjeksiyonu veya trans-kıvrılmış veya yüz ve boyun diğer vücuttan yağ hücrelerinin daha iyi bir ifade şeklidir.

Bu şekilde, ameliyat olmadan yağ hücreleri almak ve vücudun parçalarıemme kullanmak, özellikle uyluk dış kısımlarından, karın ve yan, ve biz iyice arındırmak ve yerel anestezi altında çok hassas şırıngalar tarafından yüzün farklı bölgelerine, türler gibi, çene açıları, choone, göz kapakları, kahkaha hattı, ve hatta Kaşların altından geçiyoruz ve bu şekilde yüz gençleştirmesi yapabiliriz.

Hayatta yağ hücrelerinin en iyi uyluk dış yüzeyi, ve işlem burun estetiği ile birlikte yapılırsa, sonuç güzel yüz ve estetik çok daha fazla olacaktır.

Prp:

PRP ve son zamanlarda PRF gençleştirmek ve hasarlı doku deri altı ve cilt onarmak için kullanılan yeni yöntemler, ve hatta bize vücudun farklı bölgelerinde yapmak bağlantıları geliştirmek için yardımcı, ve hatta vücudun farklı dokularda olan yıkıcı süreçleri, kıkırdak da dahil olmak üzere, cilt ve başka. Bu alanlarda hapsedilmiş ve yeniden inşa etmek.

Örneğin, PRP diz ve eklemlerde hasar görmüş kıkırdak onarmak için kullanılır, ve hatta egzersiz yaparken meydana gelen yaralanmalarda. Her durumda, biz bulanıklık ve göz çevresinde morarma rahatlatmak için PRP kullanabilirsiniz, ve hatta kalite ve cilt ve cilt gençleştirme tutarlılığını artırmak.

 PrP enjeksiyonları ile birlikte saç nakli ile birlikte yağ hücreleri ile yardımcı olmak için, ve hatta biz burun estetiği, ve benzeri zaman kullanmak olanlar, biz hayatta kalma ve bağlantıların dayanıklılığı katkıda bulunacak, ve gençleşme ve yüzün güzelleştirilmesi devrimin gelecekte yeni bir yoldur.

Yağ ile ilgili en yaygın sorgulardan biri, bu yağ hücrelerinin birkaç yüzde hayatta kalır, bu yaklaşık yüzde 20-30 ve hatta bu yağ hücrelerinin daha bağlı yerde kalır söylenmelidir

Saç nakli ve hücrelerin yüzdesi yok edilir ve yüzde yağ hücresi nakli durumunda kalır, enjeksiyon un konumuna bağlı olarak, yanak ve çene açısı aynı kalır, ancak yüksek hareketlilik dudaklar veya kahkaha hattı gibi daha az olduğu yerlerde kalır.

 Aynı zamanda daha dikkatli ve iyice yıkama ve saf yağ enjekte edilir yağ hücreleri elde etmek için yapılan tıbbi beceri bağlıdır, ve aynı zamanda yağ kaldırılır yerden, örneğin, uyluk dış yüzeyi hücre olarak kalma olasılığı daha yüksektir.

Bu hücreleri canlı tutmak için yapabileceğimiz şey iyi beslenmek, farklı vitaminler tüketmek, ve ilk birkaç gün içinde şeker ve proteinle beslenmek zorundayız, ve bölgeyi vurmaktan ve sürtünmekten kaçınmak, hem de bölgede donmaktan kaçınmak. Yağ yakan gıdalar yiyin ve çok yağ yakan malzeme kaçının.

Yağ enjeksiyonu denilen yağ enjeksiyonu hakkında çok şey doğuran bir soru?

 Temel olarak, en az yüzde 20-40 ve daha fazla, yağ enjeksiyonu yapılır bölgesel bağlıdır.

Ve nasıl alınması ve hücreler e-balık lar enjekte edilir bu hücreler hayatta kalır yağ enjeksiyonu beceri hayatta kalır. Aslında saç ekimi gibi yağ enjeksiyonu, yeni yere yağ hücresi ekimi türüdür ve saç ekimindeki hücrelerin yüzdesine bağlanmaz ve bu oran da yağ enjeksiyonundadır.

Dudaklar ve bir kahkaha hattı gibi yüksek hareketlilik olan alanlarda daha az hayatta ama yanak ve çene açısı, yağ hücrelerinin büyük miktarda hayatta kalır ve vücudun bir üyesi, ve yağ ve ince ile, onlar obez ve ince ve küçük.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا