Ameliyat öncesi ve sonrası sık sorulan sorular 1

Burun öncesi ve sonrası sık sorulan sorular

Esasen, Burun Estetiği Yasası kısa süreli ayakta tedavi olarak kabul edilir ve çoğu durumda morarma, şişlik ve ağrı ile ilişkili olmadığından, hasta kendi kişisel ve normal işine başlayabilir, yürüyüş ve hatta sürücü, göz çevresindeki morarma ve şişlik görme engel değil şartıyla, ama Göğüs ve egzersiz kuvvetinde hapse zorlanmış olması gereken şeylerden kaçınılmalıdır.

Ayrıca en azından ilk iki hafta içinde kalp hızını artırmak spor faaliyetleri kaçınılmalıdır. Evde dinlenmek için en fazla 5-7 gün yeterlidir.

Burun estetiği ve sigorta Fiyatları:

 • Bu tarihte İranlılar için rinoplasti fiyatı (12.1.1398) hastane ile yaklaşık 11.5 milyon.
 • Yabancı uyruklular için fiyat 1200 ile 2400 dolar arasındadır.
 • Dr. Sarabi sigorta kabul etmiyor.

Gözlükleri ne zaman paylaşabilirim?

Burun estetiği eyleminde, burun kemikleri herhangi bir gözlük iyi bir tutarlılık elde etmek için ay almak için tamamen ücretsizdir, şu anda bile çok hafif bir stil, ve lens kullanmak daha iyidir, ya da gözlük bir tutkal veya kayış ile alına bağlı, asMak için, burun köprüsü üzerinde ağırlıklı değil, ama sonra Isınma stili kullanmak için kısa bir süre kullanılabilir.

Burun estetiği nefes almada soruna neden olur mu?

Temel olarak, burun estetiği eylem doğal ve fizyolojik bir şekilde burun içi kapak, yani burun ve burun ve burun bıçakları dış havalandırma, çok fazla nefes yok ve kaldırılacak değil burun solunum devreye doğal ve fizyolojik bir şekilde yapılır ve ameliyattan önce, kuyruk obazadm daha iyi çünkü çoğu hasta Septumve büyük bir burun konbinatları distorsiyonları var.

Hastanın burundan sonraki ilk 2-3 hafta içinde burundan nefes alması daha şiddetli alerji ve nefes alma konusunda alerjisi olmadığı sürece, salgıların şişmesi ve birikmesi nedeniyle burundan nefes almak biraz zor olacaktır, ancak altı ay sonra burnun doğal fizyolojisi normale döner.

Burnun solunum kıkırdakları çok yüksekse, genellikle burun bıçaklarının oluklarına, burun ve burun oluklarına neden oluyorsa, hasta düzeltilecek hafif ila ciddi bir solunum problemi ile karşı karşıya kalacaktır, ancak burun bıçakları çok fazla tedavi edilebilirse, çok kolay ameliyat edilemez.

Burun cerrahisinde Link Solunum güçlüğü sayfası

Lazer Burun Estetiği Yapar mı?

Lazer radyasyonu deri lezyonları, gırtlak, kulak ve burun tümörleri ve burun polipleri üzerinde cerrahi işlemler in kaldırılması için güçlü ve güçlü bir termal araçtır ve… Kullanılır.

Bazı durumlarda, aynı zamanda cilt iyileşmesi için kullanılır, ve bildiğiniz gibi, Plasty eyleminde, cilt kesme dışında, Hangi Bisttori bıçak ile yapılmalıdır, özellikle kıkırdak ve kemik ile, lazer onları intermixable üzerinde hiçbir etkisi yoktur lazer rinoplasti terimi, yanlış terim Ve hastanın fikrini çekmek için.

Çürük ve şişlik olmadan dayanak noktası olan hastalar hakkında bugün ilaç ve yeni anestezi teknikleri ve hastanın vücudunun kanama olmaması kaydıyla zerafet ile yapılan cerrahi işlemler ile söylenmelidir, cerrahinin çoğunda lazer hatası denen küçük bir çürük ve ağrı yoktur.

Aydan'ı kullanmayın ve… Etkisi?

Bu cihazın kullanımı ve benzeri durumlarda mobilya broiler burunlar için cerrahi operasyon yerine dünyanın herhangi bir tanınmış bilim merkezi tarafından onaylanmaz, ve herhangi bir şekilde uzun süreli kullanımı burun kıkırdak üzerinde kronik basınç, ancak kötü bir burun olmayacaktır

Broiler burun olduğu doğru mu?

Esasen, et denir kalın deri ile olanlar, burun estetiği için iyi değildir. Çünkü ameliyat sonrası deri altında fibrozis oluşması cildin kalınlaşmaya neden olur ve kalın deri kıkırdak burun güzel heykeli görmekten engellenir.

Ancak, bu hastalar kıkırdak ve burun şekli güçlendirerek ameliyat edilir ve yüksek bir beklenti yoksa, bu uygun bir sonuç olacak, ve ikinci eylem çok daha az olacaktır.

Ne zaman egzersiz yapıp yüzebilirim?

Burun estetiği sonrası kemiğe yapılan diğer ameliyatlarda olduğu gibi, yaklaşık 6 ay süren tam zamanın restorasyonuna kadar çok soğuk su kentleri ile temastan kaçınılmalıdır. .

Ama aerobik spor iki hafta sonra bir sorun yok ama aerobik egzersiz, halter gibi, üç ay sonra ertelenmelidir, ve travma etkisi ile egzersizler, futbol gibi, basketbol bu kullanım için yapılmış dış koruyucu daha iyidir.

 • Burun estetiği, otoplasti, kabarcık ve yüz germe gibi büyük ameliyatlardan sonra iki hafta dan en az 2 aya kadar sigara içmek ve alkol içmek… Yasak.
 • Biz aspirin gibi kan inceltici ilaçlar yanı sıra bitkisel ilaçlar ve gibi seyreltilmiş gıdalar kaçının: sarımsak, yeşil çay, manna, kereviz suyu 2 hafta önce ameliyattan sonra 2 hafta.
 • Hastanın aldığı ilaçlar bir cerraha ve anestezi uzmanına söylemelidir.
 • Her işlemden önce en az 8 saat oruç tutmalıyız.
 • Autoplasty eylem için, beyler 2 cm lale kulak etrafında saç 2 cm çok kısa.
 • Ameliyat bir süre alınmamalıdır, enfeksiyon ön kısmen olduğundan, aynı zamanda, işlem den önce gece ve gündüz banyo yapmak daha iyidir.
 • Burun estetiği sonrası normal burun ameliyatından sonra sürekli olarak çömelmelerin değiştiği bir aydır ve çok etli burunlar için orta bölgede ve burundan 2-3 aya kadar orta bölgede olması daha iyidir ve aşırı et in büyümesi nin önüne orta basınç la alınır.
 • Burun kadar şişmiş 6 ay, ama 18 ay değişir ve daha küçük olur ve broiler burun ve ikinci kez eylemler daha uzun sürer.
 • Jel emilir, çünkü jel yerine bir yağ tabakası veya protez kullanmak en iyisidir, ama yağ kalıcıdır.
 • Yağ enjeksiyonu için hasat en iyi yer uyluk dış yüzeyi, hangi daha fazla kök hücre ye sahiptir ve daha büyük ve daha iyi dayanıklılık vardır.
 • Bir obez ve yalın kişi ile yemek bireysel bağlantı yağ hücreleri yalın ve sonuç 6 ay sonra belirlenir, hangi geri gerekebilir.
 • Burun estetiği olan kişilerin ortak endişesi burun veya alt burun korkuyor olmaktır
 • İlk olarak, burnun eğilmesini sağlayan bir şey tamamen düzeltilemeyecek iç burun sapmasıdır veya yüz kasının yüzündeki burun veya basınç yana doğru sürülür.
 • Burun eğriltebilir bir yüz kas asimetrisi olan kişilerde ikinci tek taraflı gülme.
 • Üçüncüsü, eğik buruna sahip olan kişilerin ameliyat tan sonra aynı pozisyonda eğilmeyi sevmesidir çünkü kıkırdak ve kemik pratikte ve ameliyat tan sonra ilgilenmemiz gereken biyolojik hafızadır.

Burun ucu neden olan bir şey çoğunlukla yüz kas basıncı ve özellikle burun dudakları ameliyattan sonra, biz ameliyattan sonra bir ay burun ve diş çalışmaları itmek iki el ile yüzün iki tarafını tutmaya çalışmalısınız.

Biz sadece arkasında uyumak ve konvoy 20-30 derece daha yüksek sadece ilk hafta tabidir ve insanların sanayi ve bize konvoy yükseltmek için bize ihtiyacı yok burun etrafında şişlik ve morarma zamana kadar, ama viraj büyük kalp değil söyledi.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا