Doğal ve sentetik kıkırdak nedir?

Burun eylemleri için yeme ve içme:

Söylediğimiz gıdalardan sonra yeme ve içme den, genellikle işlem önlenene kadar bir-iki hafta kadar kanama riskini artırır.

Gibi: yeşil çay, sarımsak, kereviz suyu, manna, ve sert gıdalar özellikle dudaklar çok kullanmak için ilk birkaç gün kullanmamaya çalışın.

Dudakların okuma nedir, onlar burun tarafının altına alamadım kadar burun iki tarafını tutmayın, çünkü dudak kasları burun bağlı ve burun öldürmek ve dikiş gevşek bir miktar yapmak ve burun sarkık neden olabilir.

Tuzlu gıdalar ısrarcı, düşük tuzlu gıdalar kullanmayın ve alerjik ve alerjik ve çok keskin ve ekşi gıdalar burun iltihabı bir artışa neden olabilir, çünkü daha az kullanmak sürece gıdaların tüketimi için engelleyici değildir.

Biz temelde yapay kıkırdak olarak adlandırılır yapay kıkırdak, aslında kaburga kıkırdak, auricle veya nazal septum bir parçası olan kişilerde steril olduğunu alogrf olarak bir şey yok, ve onlar bireysel yönelik sözde antiput geni nötralize edecek Ben diğer kullanılan, ve ben mtfouth kişi tarafından emilir kıkırdak büyük miktarda olabilir, çünkü ALOGRF kıkırdak ile aynı fikirde değilim, bazı insanlar çok iyi bu kıkırdak tutmak, daha biz bireysel kıkırdak kullanmaya çalışın. .

Biz burun septum ile bir birey almak ve bir burun için kullanabilirsiniz. Bu tüm burun estetiğinde yapılır, ve eğer ikincisini uygularsak, Biz ya kalıtsal ve doğuştan gelen bir şekilde bıçak kıkırdak, özellikle çok küçük ele Asya ve ırklararası Afrika ırklarında biz bu sorunu var ve kıkırdak bir parçasıdır Bu kıkırdağı, auricle'ımızın deformasyonu olmadan alıyoruz.

Lale kulaklarının arkasından kesip bu kıkırdak parçalarını dövün eğer Bu kulak lale şekli olmadan tekrar gerekli değildi eğer istediğimiz kıkırdak Kıkırdağı kullanıyoruz ve daha fazla hacim yaklaştırdığım kişinin kaburga kıkırdağı olacak. Ameliyattan sonra ev tableti yemek zorunda kalmadan kendime özgüyüm. Sağlamak ve burun için biz öğeleri kullanın Ben bu eylemlerin birkaç yaptık ve kaç ziyaretçi maruz DENNSHVN kıkırdak kullanan, ameliyat sonrası ağrısı olmayan ve sorun olmayan bizleriz.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا