İran burun ve yüzünün özellikleri nelerdir?

İran burun ve yüz özellikleri

İran birçok farklı ırk ve iklime sahip bir ülkedir ve bu nedenle bu konuda tek bir tanım olamaz.
-İran'da, dünyanın tüm ırkları saf ve birçok durumda güneyde بومیهای ile birçok durumda bir siyah-ve-güney-in-a-batı Yarışı ülkenin kuzeydoğu ve doğusunda sarı ve yarı-sarı ırk yerli bir formda karıştırılır.
Güneybatı daki Araplar Sami Nezhad ve İran'da büyük bir çeşitliliğe sahip olan diğer Ari halkları:

Oqabi burunları ile beyaz yaldızlar iklim etkilenmiş, böylece olmayan karışık Azeri benzeri Azeri etnik azınlıklar Aryan-ırk ve İran merkezi plato olmak için aryan olan bu durumlar Aryan ırkları ve yerlilerin kendilerinden önce dahil ve yüzleri çeşitli hava etkilenmiş ve Onlar kararma çeşitli yarattık.

İran'ın Yayla merkezinden farklı derileri ve çeşitli renkleri ile kısa yüzlü ve kuzeydoğu bölgelerinde dışbükey yüzlere biraz içbükey.
Ancak, İran'ın birçok insan, Orta Doğu'da çoğu insan gibi, güneş nedeniyle yaratılmış ama hafif ama kuru bir iklim ve bu konuda bu insanları tahmin etmek zordur kalın ve yağlı bir cilde sahip.
Diğer bir nokta İranlıların önemli bir yüzdesi yüz-up, özellikle profil görünümünde, genellikle Oqabi'nin burun ve alt çene yüksek katlı çene eşlik, aslında, bu insanların kambur doğru değildir ve maksillerin yeniden konumlandırılması neden olmuştur, ve Ortogenasi eylemi ve burun kısa bir manipülasyon ile. Bu sözde kambur sabit olacak, ama hasta çene mevcut değilse, Ben Avrupa modelinin bir burun deneyimli hiç, ve bu tasarım ile açıkça ortaya olabilir ve dik açı ile pürüzsüz bir burun bu yüzler ile iyi bir uyum olacaktır.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا